راهپیمایی در حمایت از میرحسین موسوی


Raahpeymaieاحتمالا این راهپیمایی مجوز ندارد
موسوی اعلام کرده در صورت عدم مجوز در صحن امام تحصن خواهد کرد و در صورت درگیری در جماران تحصن خواهد کرد

نقل از سایت جمهوریت : حامیان میرحسین موسوی فردا دوشنبه از ساعت ١٦ تا ١٨ در سراسر كشور راهپیمایی می كنند.در تهران این راهپیمایی از میدان انقلاب تهران به سوی میدان آزادی انجام می شود و میرحسین خود پیشاپیش راهپیمایان خواهد بود. این خبر را رییس ستاد میرحسین موسوی اعلام كرد .

متن نامه رییس ستاد موسوی به شرح زیر است:

جناب آقای محصولی وزیر كشور ، با سلام، به استحضار می رساند جمعی از مردم در اعتراض به شیوه انتخابات درصددند روز دوشنبه ٢٥/٣/٨٨ ساعت ٤ بعد از ظهر راهپیمایی آرام در سراسر كشور برگزار نمایند ، خواهشمند است نسبت به صدور مجوز اقدام نمائید.لازم به یادآوری است مسیر راهپیمایی در تهران از میدان انقلاب تا آزادی به همراه سخنرانی جناب آقای میرحسین موسوی در میدان آزادی است.

با تشكر
٢٤/٣/٨٨
بهزادیان نژاد
رییس ستاد میرحسین موسوی

درخواست صدور مجوز برای راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
درخواست صدورمجوز راهپیمایی در ساعت 16 از سوی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها
فاتح:مردم در دام آشوب ها گرفتارنشوند/خواستار آزادی دستگیرشدگانیم/مهندس درخواست مجوز راهپیمایی داد

نمایندگان وزارت ارشاد با حضور در چاپخانه روزنامه اعتمادملی با تاکید بر حذف برخی از مطالب روزنامه اعتمادملی را تهدید به توقیف کردند .
مهدی کروبی در دومین بیانیه خود اعلام کرد که از حقوق مردم دفاع می کند و کوتاه نخواهد امد .آقای احمدی نژاد را رییس جمهور ایران نمی دانم
بيانيه جديد و مهم موسوي خطاب به ملت ايران:
به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد، مخالفت‌های خود را نشان دهید

.::: بیشتر بخوانیم :::.
ویدئو سخنان زهرا رهنورد دردانشکده هنرهای زیبا
اعتراض و درگیری دانشجویان در دانشگاه شیراز
نيروهاي امنيتي با ورود به دانشگاه بابل به دانشجويان حمله كردند
در صورت عدم صدور مجوز برای راهپیمایی:
موسوی: در صحن حرم امام خمینی تحصن خواهم کرد

اعتراضات خود را در چارچوب هاي مدني ساماندهي کنید ; بیانیه جبهه مشارکت درباره حوادث اخیر
بيانيه جديد ميرحسين موسوی:
به اعتراضات مدنی خود در سراسر کشور ادامه دهید

آیت الله العظمی صانعی:
حذف آراء رقیب در انتخابات حرام است

Advertisements

12 پاسخ to “راهپیمایی در حمایت از میرحسین موسوی”

 1. ree Says:

  من از مخالفانه اقای موسوی بودم ولی با کارهایی که طرف دارانه اقای احمدی نژاد دیکتاتور دیدم فهمیدم که حکومت ما یک حکومت دیکتاتورانه است و دموکراسی در حکومت ما اصلا راه ندارد امروز در دانشگاه راک هم نیروهای کثیفه اطلاعات و انتظامی و بسیج به ضرب و شتم دانشجویان پرداختن مرگ بر بسیج و احمدی نژاد و رهبری

 2. sahar Says:

  هیچ صحنه ای به اندازه ی کتک زدن یک پسر جوون توسط پلیس و لباس شخصی ها و کشیدن اون بیجاره روی زمین منو متاثر نکرد(اینا چیزی کم از اسراییلی ها ندارند)و من فقط می تونم برای اونایی که می رن تظاهرات دعا کنم که سالم به خونشون برگردن.
  مرگ بر این دولت مردم فریب

 3. deleted Says:

  من روز دمشنبه تو تظاهرات بودم
  با خواهرم و الان خواهر دانشجو ام کنج خونه افتاده
  مرگ بر دیکتاتور
  من هر شب از گریه همه رو از خواب بیدار میکنم
  مادرم ناراحتی قلبی داشت و با دیدن خواهرم به اون وضع سکته کرد
  مرررررررررررررررررررررررررررگ بر انان که به خاطر …..
  درود بر میر حسین موسوی

 4. نارین Says:

  حقیقتادر30سال مردم رییس جمهوری تا این حددروغگوندیده بودند.کسانی که ازاین سایت دیدن می کنید بدونید که صدام هم اول رییس جمهوربود!!!!!!

 5. حسين اميدوار Says:

  1- نحوه برقراري ارتباط با آقايان موسوي، خاتمي، كربي و اعضاي ستاد يا كساني كه مي توانند نظرات مردم را به آنها برسانند در اختيار گذاشته شود.
  2- به هر نحو ممكن اطلاع رساني شود تا آقايان موسوي، كربي و…برنامه تجمع و راهيپمائي به ساير ميادين تهران هم گسترش داده شود مثلاً ميادين امام حسين تا انقلاب، آرياشهر تا آزادي، بهارستان تا جمهوري، راه اهن تا ولي عصر، و حتي مقابل مجلس، مجمع، شوراي نگهبان و…

 6. مجتبي Says:

  دوستان از حركت نايستيد و باز هم ادامه دهيد. اندكي صبر سحر نزديك است.
  كمي ديگر پايمردي.
  مردن در خاك عزيز به ز 70 سال عمر عزيز
  همچون آرش كه جان خود در تير كرد تا ايران را نجات دهد ما نيز تا آخرين لحظه مقابل اين اجانب مي ايستيم.

 7. اردوان Says:

  درود بر تو عزیزم.دست کوچیک تو و خواهرتو از دور میبوسم و برای سلامتی مادرت دعا میکنم. همه با هم برای ایرانی ازاد بپا میخیزیم.
  پاینده باد ایران و ایرانی وتمام مبارزان ازادی و مرگ بر دیکتاتور

 8. مهرتاز Says:

  یکی به من بگه امروز 30/3/88 راهپیمایی هست یا نه؟

 9. مهری Says:

  دورود بر مردم بی سلاح ایران که با خونشان خیابانهای ایران را رنگین کردند
  من به عنوان یک خواهر برای همه کسانی که در این راه ( صداقت ) فریاد می زنند و فقط آزادی می خواهند همراه هستم و برایشان از خداوند سلامتی و صبر می خواهم تا پیروز شویم .

 10. علی Says:

  مگررئیس جمهور ما مردمی نیستن پس چرا این مملکت را رها نمی کنند تا آرامش برگرده مگر آقای خامنه ایآیت الله نیستن من فکر میکنم ایشان معنی این جمله را نمی فهمند یا نمی خوان بفهمند وای از آن روزی که مردم صبرشان تمام شود آن روز زیاد دیر نیست

 11. صدای ندا Says:

  نترس نترس نترس. هر قطره خون ریخته شده تقاسش پس گرفته خواهد شد.هر جان داده شده هزارها جان دیگر را استقامت خواهد داد. در تاریخ دنیا هیچ دولتی با کشتن مردمش دوام نخواهد آورد حالا چطور این ظاهر مسلمانان دوام خواهند آورد .عزیزانم درخت آزادی با خون عزیزان و شهدا آبیاری میشود نه با آب. جنایات این قاتلان وسیلهٔ است برای آزادی مردم شجاع ایران. برای آزادی ملت ایران مقدس صد بار جان خواهم داد.

  هموطنان عزیزم: حضرت محمد با کفار جنگید امام حسین با کفار جنگید، آیا مردم مسلمان ایران کافرند چرا مردم مسلمان ایران قتل عام میشوند. بسیجی‌،پاسدار،ارتشی،دانشجو،بازاری ما همه ایرانی‌ و مسلمان هستیم. تاریخ نشان داده که هر دولتی که مردم خودش را به هر دلیلی‌ کشت از کار بر خواهد افتاد و حضرت عظما،احمدی‌نژاد،بسیج و غیره استثنا ندارند.خداوند از ظلم هیچ شخصی‌ نخواهد گذشت. به نام اسلام جوانها کشته شدند به نام اسلام خانوادهها داغدار شدند حالا چطور میشه باور کرد که خدا وجود ندارد.بسیجیهای عزیز،پاسداران از راه بدر شده دستهاتون را آغشته به خون معصومین نکنید.آزادی کلام،آزادی فکر و بیان انسان را کافر نخواهد کرد به اسلام و مسلمانان رحم کنید تا خداوند به شما رحم نماید.چاره ای‌ ندارم جز اینکه از ارتش مقدس بخواهم که این جنایات فقط به دست ارتش به انتها خواهد رسید.‌ای سرباز،ای نگهبان وطن ، به داد میهن و هموطنان برس.

  نقش آیات قرانی در پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی
  گاهی در جامعه اتفاق می افتد که شاهدین یک امر بدون در نظر گرفتن رضایت خداوند ورعایت حق مردم از شهادت واقعی کتمان می کنند وبهانه آنها این است که اگر حق مردم هم تضییع می شود ولی آنها خودر ا به دردسر نیندازند در صورتیکه در ایات زیر اشاره شده که کتمان شهادت یک عمل طالح وزشت است :۱۴۰و۱۴۶و۲۸۳بقره و۱۰۶مائده و۳۳انعام

  rooheneda@gmail.com

 12. bahara Says:

  سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: